Zatrudnimy specjalistę ds. opracowań środowiskowych

Businesswoman on blurred background touching renewable energy sketch

W związku z dynamicznym rozwojem naszej pracowni poszukujemy osoby, która będzie wsparciem dla naszego Zespołu w kwestiach związanych z ochroną środowiska. Do głównych zadań osoby zatrudnionej na stanowisku specjalisty ds. opracowań środowiskowych, będzie należało m.in. przygotowywanie prognoz oddziaływania na środowisko oraz opracowań ekofizjograficznych dla sporządzanych przez nas planów miejscowych i studiów.

Idealnie byłoby gdybyś pracowała/pracował z nami w biurze w Gdyni, ale dopuszczamy również formę współpracy hybrydowej lub całkowicie zdalnej. Oczywiście niezależnie od miejsca zamieszkania konieczne są wizje terenowe na obszarze projektu, a czasem również wsparcie merytoryczne Zespołu podczas dyskusji publicznych czy też spotkań z przedstawicielami gminy lub inwestora. W związku z powyższym oczekujemy od Ciebie pełnej dyspozycyjności.

Ogłoszenie skierowane jest do osób posiadających doświadczenie w sporządzaniu tego typu dokumentów. Jeżeli jednak nie masz tego doświadczenia, ale masz motywację by je zdobyć, to również wyślij CV. Pod okiem Patrycji, która odpowiada u nas za kwestie środowiskowe, będziesz w stanie szybko nadrobić zaległości.

Szczegóły ogłoszenia znajdziesz tutaj: https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-opracowan-srodowiskowych-gdynia,oferta,1002026068?s=8bd225bf&searchId=beac6bf0-2065-11ed-8b67-75b32df4abae