Zatrudnimy specjalistę ds. opracowań środowiskowych

CV application paper sheet, business man hands holding resume document, concept of job interview searching, personal data skills research, training results analyze flat modern design isolated on green

Poszukujemy osoby, która dołączy do Patrycji i Oli i będzie wspierała naszych urbanistów poprzez wykonywanie prognoz oddziaływania na środowisko i opracowań ekofizjograficznych.

Nie musisz mieszkać w Gdyni. Jeżeli potrafisz sprawnie współpracować na odległość, to możemy komunikować się zdalnie. Oczywiście niezależnie od miejsca zamieszkania konieczne są wizje terenowe na obszarze projektu, a czasem również wsparcie merytoryczne Zespołu podczas dyskusji publicznych czy też spotkań z przedstawicielami gminy lub inwestora (niektóre z tych spotkań również można załatwić zdalnie). W związku z powyższym oczekujemy od Ciebie pełnej dyspozycyjności.

Ogłoszenie skierowane jest do osób posiadających doświadczenie w sporządzaniu tego typu dokumentów. Byłoby super jakbyś posiadała/ posiadał doświadczenie z realizacją opracowań środowiskowych dla instalacji OZE.

Szczegóły ogłoszenia znajdziesz tutaj: https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-specjalistka-ds-ochrony-srodowiska-gdynia-partyzantow-46,oferta,1003086925?s=87205561&searchId=MTcwNTgzNTE5MjkyOC4xNzY1