Zatrudnimy Urbanistę i Asystenta Urbanisty ze znajomością QGIS

Join Us Team Recruitment Register Membership Hiring Concept

Koniec wakacji zbliża się wielkimi krokami. Czas zacząć myśleć o pracy. My myślimy i z tego myślenia wychodzi nam, że potrzebujemy powiększyć nasz skład. Byłoby idealnie gdyby nasz urbanistyczny team powiększył się od 2 osoby. Jedna z większym a druga z mniejszym doświadczeniem. W związku z tym wystartowaliśmy z dwoma rekrutacjami:

Urbanista - szczegóły znajdziecie tutaj

Aktualnie działamy w oparciu o dwa zespoły projektowe. Szukamy osoby z doświadczeniem na stanowisko Urbanisty, z myślą o docelowym stworzeniu trzeciego zespołu. Projektantka/Projektant na tym stanowisku powinna/ien mieć więc predyspozycję do kierowania zespołem projektowym. Zanim ten zespół stworzymy będzie konieczne wdrożenie w nasz sposób pracy i nasze podejście do projektowania. Oczywiście Twoja inwencja też jest mile widziana, bo my również lubimy się uczyć i poznawać nowe punkty widzenia.

Asystent urbanisty ze znajomością QGIS - szczegóły znajdziecie tutaj

Z kolei osoba aplikująca na stanowisko asystenta powinna charakteryzować się przede wszystkim dużą motywacją do zdobywania wiedzy. Jedyna umiejętność jakiej oczekujemy na tym stanowisku to samodzielna obsługa programu QGIS (będziemy to weryfikować). Niewątpliwie tę umiejętność u nas podszkolisz, ale nie jesteśmy w stanie poświęcić się szkoleniu od podstaw.

Nasza pracownia mieści się w Gdyni, na ulicy Śląskiej 53c, w biurowcu XENON BUSINESS PARK. Aktualnie pracujemy w 9 osobowym składzie. Jesteśmy jedną z większych prywatnych pracowni projektowych w północnej części Polski z ugruntowaną pozycją na rynku. Pracujemy na obszarze całej Polski, choć najczęściej działamy w województwach pomorskim, zachodniopomorskim, warmińsko - mazurskim, wielkopolskim i kujawsko - pomorskim. Realizujemy mnóstwo ciekawych i zróżnicowanych [pod względem tematycznym i wielkościowym] projektów. Specjalizujemy się w kwestiach OZE w planowaniu przestrzennym. Cechuje nas sprawne działanie i wnikliwe podejście do realizowanych tematów. Dużo się u nas dzieje, co sprawia, że z pewnością szybko uda Ci się zdobyć nowe doświadczenie. Jeżeli interesują Cię szczegóły, zachęcamy do złożenia CV.

Zajrzyjcie również na naszą rekrutację dotyczącą specjalisty ds. opracowań środowiskowych - informacje znajdziecie tutaj.