Wiosenna rekrutacja w UrbanConsulting:)

Depositphotos_126258568_L

Jeżeli Twoim postanowieniem noworocznym była zmiana lub znalezienie nowej fajnej pracy to zwróć uwagę, że mamy już czerwiec za pasem:) Ale jak to mówią, na dobre warto poczekać! Tak się idealnie składa, że otworzyliśmy właśnie naszą wiosenną rekrutację. Poszukujemy Urbanisty z doświadczeniem (najlepiej takiego oblatanego w różnych tematach i po różnych gminach), który chciałby wesprzeć nasz Super Zespół swoim super doświadczeniem. Na sto procent nie będziesz się nudziła/dził;) Bo mamy roboty, że u hu hu albo u hu ha!:) Pracujemy dla różnych samorządów, pracujemy dla prywatnych inwestorów, robimy wszystko co w planowaniu możliwe i co niemożliwe też. Naszym naturalnym środowiskiem jest GIS, więc wiesz.. wypadałoby znać. Resztę poczytasz w ogłoszeniu:

 

Ogłoszenie: Urbanista

Poszukujemy również Asystenta urbanisty. Tutaj nie mamy wygórowanych wymagań, bo jesteśmy gotowi, żeby Ciebie dużo nauczyć.. ale QGisa to Ty musisz znać, Cada też:) Poczytaj ogłoszenie i aplikuj!

Ogłoszenie: Asystent Urbanisty

No i last but not least... Specjalista ds. opracowań środowiskowych jest nam bardzo potrzebny, bo Patrycja i Ola chcą mieć w tym roku wakacje jak każdy;) Tutaj jest bardzo fajna robota, bo dużo prognoz wykonujemy dla projektów OZE, bazując na monitoringach przygotowywanych przez specjalistów. Jest szansa dowiedzieć się co i gdzie w trawie piszczy:) Poczytaj i dawaj do Nas:

Ogłoszenie: Specjalista ds. opracowań środowiskowych


Zachęcam Was również do przeczytania moich wcześniejszych wpisów:

Szkolenie dla branży OZE

Jak zmiana na 500m wpłynie na rozwój energetyki wiatrowej w Polsce

Uchwała o ustaleniu lokalizacji inwestycji wiatrowej jako narzędzie do nieuczciwej konkurencji

Spotkania otwarte a gminy pobliskie

Nowelizacja ustawy o planowaniu przyjęta przez Sejm! Bardzo korzystna zmiana dla branży OZE!

MPZP pod wiatr – ważne, żeby dobrze wystartować!

Kluczowa rola prognozy środowiskowej w procedurze MPZP dla elektrowni wiatrowych!

Ile kosztuje plan dla 5 wiatraków?